Galéria vybraných prác

Vybrali sme málu vzorku z portfólia našej práce, aby ste nás bližšie spoznali.
Kladenie trávového koberca


 

Terasa bytového domu

Projekt návrhu a realizácie veľkorysej terasy bytového domu. Želaním bolo premeniť prázdnu, nehostinnú terasu na útulnú oázu pokoja v náručí vhodnej zelene v tieni drevenej pergoly. Realizácia je kombináciou stálozelených drevín, kríkov a rastlín s kvitnúcimi letničkami a trvalkami.

1/20
Naše okrasné dreviny


Galéria vám ponúka malú ochutnávku zo sortimentu okrasných drevín, ktoré kúpite
v našich záhradných centrách. Dreviny sú dobre zapestované v nádobách (kvetináčoch)
a pripravené na výsadbu počas celého roka, ako to samozrejme poveternostné podmienky dovolia. Sortiment skladáme len z materiálu namidopestovaného alebo materiálu dopestovaného v renomovaných záhradných škôlkach v Taliansku, Nemecku a Belgicku.
V prípade, že v našom sortimente nenájdete to čo hľadáte, radi vám vybranú dreviny objednáme a dovezieme, prípadne si ju vyberiete v katalógoch v našich predajniach. Dodáme vám všetko od párcentimetrových juniperusov až po niekoľkometrové platany. Vysadíme vám predzáhradu, no aj sad, či parkovú alej. 

Letná terasa reštaurácie


Poulárna letná terasa ("Záhradná reštaurácia") v malom stredslovenskom meste prešla zásadnou rekonštrukciou a obnovou a tak sme sa bližšie pozreli na možnosti revitalizácie a zútulnenie síce novučičkého, no betónu a zámkovej dlažby plného priestoru. Cieľom bolo oživiť  a zútulniť priestor, priniesť zeleň a samozrejme tieň. Jednoducho navrhnúť priestor, ku torému si návštevníci vytvoria pozitívny vzťah a budú tam radi chodiť aj rodiny s deťmi. 

Ku klasickému lavicovému sedeniu boli navrhnuté aj iné formy sedenia kombinované dekoračným textilom. Pestrejšie sme zorganizovali aj systém usporiadania vonkajšieho mobiliáru. Základnou zeleňou prinášajúcou tieň sú dáždnikové platany a živé zelené steny, doplnené o kvitnúce kríky a zeleň v nádobách vhodná na letné terasové pestovanie.

slivka-cacanska-lepotica.jpg

Aktuálna ponuka

OVOCNÉ STROMY