Veľký výber kahancov

​ S blížiaciou sa Pamiatkou zosnulých a sviatkom Všetkých svätých sme pre našich zákazníkov pripravili širokú ponuku rôznych typov ozdobných kachancov, lucerien, sviečok a samozrejme vencov a hrobových dekorácií.

Vyrobíme vám dušičkové dekorácie

Posledné októbrové týždne sú každoročne aj v znamení chyrzantém, sviečok a kahancov. Nemôžu samozrejme chýbať smútočné alebo dušičkové dekorácie, vence. Tie si môžte u nás kúpiť už hotové, alebo vám ich na žemanie vyrobíme. Pre tých zručnejších ponúkame aj aranžérsky materiál aby ste si dekoráciu mohli urobiť aj sami doma.

15% zľava na okrasné dreviny 2015

Naša firma Vám ponúka kvalitný komplexný servis v oblasti automatických závlahových systémov. Spracujeme Vaše návrhy, podáme Vám prijateľnú cenovú ponuku, zabezpečíme aby sa zrealizovala Vaša záhrada na profesionálnej úrovni vrátane všetkých sadovníckych prác, pokládky trávnikov atď. U nás nájdete najširšiu ponuku závlahových komponentov HUNTER® a príslušného potrubného materiálu a tvaroviek k tomu na našom trhu a to všetko u nás skladom. Automatické závlahové systémy HUNTER® sú určené pre záhrady, parky, komerčné a reprezentačné plochy, futbalové a golfové ihriská a ostatné športové plochy. Najväčšie výhody tohto systému sú úspory vody z dôvodu rovnomernej a presne cielenej závlahy, regu

Vybrané príspevky
Nedávno pridané
Archív
Kľúčové slová
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
slivka-cacanska-lepotica.jpg

Aktuálna ponuka

OVOCNÉ STROMY